22 Ekim 2015 Perşembe

HC Hair Care Ovex Hızlı saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi ve Tria Kolay Tarama Spreyi

hc hair care


Herkese merhaba 
Bugün blogumun konuğu çok severek kullandığım HC Hair Care  Ovex saç maskesi ve Tria kolay tarama spreyi. Bu ikliyi yaklaşık iki aydır düzenli olarak kullanıyorum. 
İlk olarak saç bakım rutinimde en sevdiğim ürün haline gelen HC Ovex saç maskesinden bahsetmek istiyorum. HC Ovex hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi tek adımda ideal saç güzelliğine kavuşturup, yıpranmış saçları onarıp ihtiyacı olan nem, yumuşaklık ve parlaklığı vermeyi vaat ediyor. ve bence bu vaadi de tam olarak gerçekleştiriyor. Şu yazımda bahsettiğim gibi saçlarıma evde ombre yaptım ve daha öncedende boyalı olan saçlarımı inanılmaz derecede kurutup yıprattı. Saç uçlarım hem banyodan sonra taranmaz hale geldi hemde nemini yitirdiği için gün içinde çok çabuk dolaşır oldu. HC Ovex saç maskesi ise saçlarımı yumuşatıp kaybettiği nemini yeniden kazanmasını sağladı. Kulanımı ise çok kolay. Saçlarımı şampuanlayıp yıkadıktan sonra havluyla hafif kuruladığım nemli saçlarıma diplerine gelmeyecek şekilde uygulayıp 5 dk bekletip duruluyorum. Bu işlemi haftada 1-2 kere düzenli olarak uyguluyorum. Saç uçlarımda ki  sertlik ve cansız görüntü yerini yumuşacık saçlara bıraktı. 

hc hair care ovex saç maskesi


HC Tria kolay tarama spreyini ise her banyodan sonra kullanıyorum. Hem saçlarımın çok kolay taranmasını sağlıyor hemde saçıma parlaklık veriyor. Hafif nemli veya kuru saça uygulanabiliyor. Ben gün içinde saçlarımın elektriklenmesi içinde kullanıyorum. En sevdiğim yanıysa saçlarımı ağırlaştırmıyor. 

hc hair care ovex


Eğer çok yıpranmış saçlarınız varsa ve sizde benim kestirmek yerine onarmayı tercih ediyorsanız HC Hair Care ürünlerini denemenizi tavsiye ederim. HC Hair Care ürünlerini  http://www.sacbakim.com/ adresinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 
Sizin favori saç bakım ürünleriniz neler yorumlarınızı bekliyorum.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder