18 Ocak 2016 Pazartesi

Mediwell Meyveli Dudak Bakım Kremleri

Herkese merhaba uzun bi aradan sonra yine bir ürün inceleme yazısı yazmanın zamanı geldi. Her ne kadar diy kendin yap çalışmalarının yeri bende ayrı olsa da ürün inceleme yazıları hazırlamayı ve yeni ürünler deneyip fikirleri mi paylaşmayı çok seviyorum. Çünkü bende hangi bir ürün almadan önce uzun uzun blog yazıları okumayı çok seviyorum. 
Bu aralar ürün inceleme yazılarım daha sık gelicek. Balıkesir Blogger uluşmamızda bize hediye edilen ürünleri yaklaşık 2- 3 aydır kullanıyorum ve artık yorumlarımı paylaşmanın zamanı geldi. 
İlk olarak bu soğuk kış günlerin de ihtiyacımız olduğunu düşündüğüm için Mediwell dudak bakım ürünlerini paylaşmak istedim. 

mediwell dudak bakım kremi


Özellikle kış aylarında hem cildi hemde dudakları çok fazla kuruyan biri olarak dudak kremleri benim için olmazsa olmaz. Hem gece yatarken hemde gün içerinde çok sık kullanıyorum. ve pek çok ürün benim için yetersiz kalıyor. O yüzden iyi yorumlar okuduğum duyduğum hemen her ürünü alıyorum.

Mediwell markası da bloglarda sıkça gördüğüm ve çok merak ettiğim bir markayken Balılesir Blogger Buluşması etkinliği sayesinde tanıştım.

mediwell dudak bakım kremi


Öncelikle benim en dikkati çeken ve en sevdiğim özellikleri meyveli oluşları. Kavun, Tuttu Frutti , Çilek ve Muz seçenekleri var ve her biri inanılmaz güzel kokuyor.İçeriği bitkisel ürünlerden oluşuyor ve içerisindeki Shea butter ve E vitamini ile dudaktaki çatlama ve yıpranmaya karşı koruyucu etkiye sahip.
Yapısına gelicek olursak biraz yağlı bir yapısı ve çokta kolay emilemiyor. Dudakta bir süre yağlı his bırakıyor. O yüzden mat rujlardan önce dudağı nemlendirmek için pek kullanılabilecek bi ürün değil. Ben daha çok gece yatmadan önce kalın bir tabaka halinde uyguluyorum ve sabah uyandığımda yumuşamış oluyor. Makyaj yapmadan önce tekrar sürme gereği hissetmiyorum. Makyaj yapmadığım günlerde de gün içerisinde sık sık tazeliyorum. Zaten o kadar güzel kokuyor ki insanın eline alıp alıp koklayası geliyor. Kokusu tıpkı ilkokuldaki kokulu silgiler gibi. Benim favorim özellikle Tuttu Frutti ve Kavun. 

mediwell dudak bakım kremi


Üründe sevmediğim tek özellik ise görünüşleri çok sevimli olmasına rağmen parmakla kullanmayı sevmiyorum bana hem zor geliyor hemde pek hijyenik bulmuyorum. Yani her seferinde önce elimi temizleme ihtiyacı hissediyorum. Onun haricinde nemlendirmesinin yeterli oluşu, şirin ambalajı ve harika kokularıyla çok severek kullanıyorum. Siz de ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Denk gelirseniz bi şans vermenizi tavsiye ederim.
Daha detaylı bilgi ve diğer ürünleri için http://www.mediwell.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 Görüş ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyorum :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder