23 Eylül 2015 Çarşamba

Rossmann Çanakkale Açılışı ve Rossmann Alışverişim

rossmann çanakkale


Herkese merhaba
Özellikle Çanakkalelilerin çok sevineceği bi açılış haberi paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde 17 Burda avm de Rossmann'ın açılışı vardı ve Rossmann yetkilisi Tuğba hanımın davetiyle açılışa Çanakkaleli bloggerlar olarak bizde katıldık. Rossmanın kendine ait markalarını ve Türkiye'ye yeni gelen Catrice markasını uzun uzun inceleme fırsatı bulduk. Catrice Türkiye'ye yeni gelen ve çok kısa sürede çok fazla beğenilen bir marka oldu. Özellikle farlarının renkleri çok güzel olsa da bana kalırsa yeterince pigmentli değiller.

rossmann alışverişi


Rossman'ın kendi markalarından Rivel de loop ürünleri ise fiyat performans karşılaştırması yapıcak olursak oldukça güzel. Özellikle Berlin serisi rujlarını çok beğendim. Yine kendine ait markalardan Isana duş jelleri, deodorantları ve el kremleriyle, Altera ise doğal ürünleriyle dikkat çeken markalar.

rossmann alışverişi

rossmann çanakkale

rossmann çanakkale

rossmann alışverişi

Bende Rossmann'ın açılışa özel indiriminden merak ettiğim ürünleri aldım. Bunlarda benim aldıklarım. Rossmann da bayrama özel indirimler devam ederken belki fikir olur diye sizinle de paylaşmak istedim. Sizin Rossmann'dan almamı önerebileceğiniz ürünler neler yorumlarınızı bekliyorum.


rossmann alışverişi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder