26 Eylül 2015 Cumartesi

Flormar Bohemian Dream Puffy Blush


flormar

Herkese Merhaba
Artık instagramda olduğu gibi blogumdada daha fazla ürün inceleme yazıları paylaşmaya karar verdim. Bugün blogumun konuğu Flormar Bohemian Dream serisinin Puf allıkları. Uzun zamandır aklımda olan bu allıklara Flormar indiriminde bir şans vermek istedim. Bu seriyi denemekte neden bu kadar geç kaldım bilmiyorum ama allıkların yapısına ve renklerine bayıldım. Allıkların yapısı ambalajında kremsi gibi dursa da sürünce hemen pudralaşan bir yapıya sahip. Sürdüğünüz de çok güzel dağılsa da biraz dikkatli olmak gerekiyor çünkü oldukça pigmentli allıklar. Seri de 4 allık bulunuyor bendeki renkleri 03 Grow Love ve 04 Boho-chic.

flormar


Soldaki 04 Boho-chic kiremit tonlarında aslında ilk aldığımda ışıktan sanırım daha pembe gelmişti ama uygulama da kiremit turuncu tonlarını yakalayabildim. Sağdaki ise 03 Grow Love ise sonbahara çok yakışacak koyu gül kurusu tonlarında. Her ikisinin renklerini ve duruşlarını çok sevdim. 
Fiyatlarının da Flormar indirimiyle 5 tl olması da ayrı bi güzellik. 
Fiyatını ve renklerin güzelliğini düşünürsek seri deki diğer allıkları ve yine aynı yapıda ki farlarınıda denemek için çok uygun. 
Siz Bohemian Dream serisini denediniz mi nasıl buldunuz yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder